Wymagania edukacyjne – PZO
Biologia | p. Anna Zarzycka, p. Olga Kopała klasy pierwsze zakres podstawowy klasy pierwsze zakres rozszerzony klasy drugie zakres podstawowy klasy drugie zakres rozszerzony klasy trzecie zakres podstawowy klasy trzecie zakres rozszerzony klasy czwarte zakres rozszerzony |
Biznes i zarządzanie | p. Agata Zych klasy pierwsze |
Chemia | p. Agnieszka Para, p. Monika Piekielniak-Kozik klasy pierwsze zakres podstawowy klasy pierwsze zakres rozszerzony klasy drugie zakres podstawowy klasy drugie zakres rozszerzony klasy trzecie zakres podstawowy klasy trzecie zakres rozszerzony klasy czwarte zakres rozszerzony |
Edukacja dla bezpieczeństwa | p. Przemysław Kołodziej, p. Monika Piekielniak-Kozik klasy pierwsze |
Fizyka | p. Marta Mikrut klasy pierwsze zakres podstawowy klasy drugie zakres podstawowy klasy trzecie zakres podstawowy |
Geografia | p. Zofia Kądzielawa, p. Leszek Lechowicz klasy pierwsze zakres podstawowy klasy pierwsze zakres rozszerzony klasy drugie zakres podstawowy klasy drugie zakres rozszerzony klasy trzecie zakres podstawowy klasy trzecie zakres rozszerzony klasy czwarte zakres rozszerzony |
Grafika komputerowa | p. Michał Borsa klasy trzecie |
Historia | p. Wioletta Górowska – Kmieć, p. Przemysław Kołodziej, p. Agnieszka Ruta klasy pierwsze zakres podstawowy klasy drugie zakres podstawowy klasy trzecie zakres podstawowy klasy trzecie zakres rozszerzony klasy czwarte zakres podstawowy klasy czwarte zakres rozszerzony |
Historia i teraźniejszość | p. Wioletta Górowska – Kmieć, p. Przemysław Kołodziej, p. Agnieszka Ruta klasy pierwsze klasy drugie |
Informatyka | p. Michał Borsa, p. Wioletta Górowska – Kmieć, p. Leszek Lechowicz klasy pierwsze zakres podstawowy klasy drugie zakres podstawowy klasy trzecie zakres podstawowy klasy trzecie zakres rozszerzony klasy czwarte zakres rozszerzony |
Język angielski | p. Bożena Białas, p. Magdalena Bobro, p. Anna Bugajska p. Paweł Duda, p. Małgorzata Kacała – Niewiadomska, p. Lidia Ostręga, p. Anna Węc klasy pierwsze oraz wymagania szczegółowe zakres podstawowy / zakres rozszerzony klasy drugie oraz wymagania szczegółowe zakres podstawowy / zakres rozszerzony klasy trzecie klasy czwarte oraz wymagania szczegółowe zakres podstawowy i rozszerzony |
Język francuski | p. Anna Węc klasy I – IV |
Język niemiecki | p. Izabela Jaroń – Romanowska klasy pierwsze oraz wymagania szczegółowe klasy drugie oraz wymagania szczegółowe klasy trzecie oraz wymagania szczegółowe klasy czwarte oraz wymagania szczegółowe |
Język polski | p. Barbara Gniadek, p. Barbara Golemo, p. Anna Janczak, p. Janusz Lech, p. Katarzyna Leżoń-Tabor, mgr Bogusława Warecka-Łachut, mgr Justyna Wróblewska klasy pierwsze klasy drugie klasy trzecie klasy czwarte |
Język rosyjski | p. Izabela Jaroń – Romanowska, p. Lucyna Wardzała klasy pierwsze klasy drugie klasy trzecie klasy czwarte |
Literatura i kultura języka polskiego | p. Katarzyna Leżoń-Tabor klasy trzecie |
Matematyka | p. Jolanta Jastrząb, p. Mariusz Konieczny p. Agnieszka Krzyścin, p. Barbara Puła, p. Michał Wolak klasy pierwsze zakres podstawowy klasy pierwsze zakres rozszerzony klasy drugie zakres podstawowy klasy drugie zakres rozszerzony klasy trzecie zakres podstawowy klasy trzecie zakres rozszerzony klasy czwarte zakres podstawowy klasy czwarte zakres rozszerzony |
Matematyka w praktyce | p. Mariusz Konieczny, p. Barbara Puła, p. Michał Wolak klasy pierwsze klasy drugie klasy trzecie |
Muzyka | p. Bożena Białas klasy pierwsze |
Ochrona granicy państwowej z elementami prawa | p. Andrzej Ziobrowski klasy pierwsze i drugie |
Odział Przygotowania Wojskowego | p. Andrzej Ziobrowski klasy pierwsze |
Podstawy przedsiębiorczości | p. Agata Zych klasy drugie i trzecie |
Podstawy psychologii i komunikacji społecznej | p. Bożena Białas, p. Barbara Kijowska klasy drugie klasy trzecie |
Podstawy ratownictwa przedmedycznego | p. Joanna Wszół klasy drugie klasy trzecie |
Podstawy zarządzania i finansów | p. Leszek Lechowicz klasy drugie i trzecie |
Praktyczna nauka języka angielskiego | p. Bożena Białas, p. Magdalena Bobro, p. Anna Bugajska klasy drugie i trzecie |
Ratownictwo przedmedyczne | p. Natalia Brożek – Krywult klasy trzecie |
Religia | ks. Marcin Kawa, ks. Marcin Kołek klasy I – IV |
Techniki interwencji i samoobrony | p . Andrzej Ziobrowski klasy I – III |
Wychowanie fizyczne | p. Jolanta Borsa p. Arkadiusz Chwałek, p. Olga Kopała p. Paweł Lubera p. Artur Nowak klasy I – IV |
Przydatne Informacje
Adres szkoły
Piłsudskiego 44, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
Dane kontaktowe
0-14 642-23-94
1lo.dabrowa@gmail.com